Ağgez Antik, Bir Nurettin Ağgez Kuruluşudur.

MENÜ

Kurumsal

Antikalar geçmişten günümüze kadar kendini korumuş olan eşyalardır. Maddi ve manevi değerleri vardır. Tarihsel özellikleri olan bütün eşyalar antika özelliğini kazanır. Bazı insanlar antika eşyaları koleksiyonların da kullanırlar. Zaman geçtikçe bunların değerleneceğini bilirler. Antikalara isimlerini ortaya çıktıkları dönemler vermektedir. Saatler cam eşyalar eski paralar radyolar yazılı ve görsel baskılar ve eski plaklar gibi daha birçok esya antika özelliği kazanır.
 
Antika eşyaların ortaya çıkardığı meslek olan Antikacılık eski ve değerli ürünleri içinde barındırmaktadır. Antika dükkanları sadece alışveriş için değil aynı zamanda tarihi ziyaret etmeniz için de sizleri beklemektedirler. Yılların üstesinden gelmiş ve günümüze kadar ulaşmıslardır. Maddi olduğu kadar manevi olarak da çok değerlidirler. Evinize antika eşyalar köşesi yaparak tarihi evinizin bir köşesinde yaşatabilirsiniz.

Ağgez Antik olarak değerli Antika Eşyalarınızı piyasa değeri en yüksek teklifi vererek nakit karşılığında almaktayız. Her nevi antika eşya,hali,mobilya,tablo,hatyazı,halı,gümüş,obje ve nostalji eski ev eşyalarla ilgilenmekteyiz.

Firmamız aynı zamanda ürünlerinize ekspertiz işlemi yapmaktadır.

İlkeli duruşumuz ve şeffaf oluşumuz her geçen gün portveyimizi artırmaktadır. İstanbul´un her bölgesine ekip çalışmalarımızla ulaşmaktayız.


Ağgez Antik, Bir Nurettin AĞGEZ Kuruluşudur.
 

Bize Yazın...
Merhaba,
Ağgez Antik olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?